TP-LINK TL-POE150S, PoE Supplier adaptér

Kód: TL-POE150S2
BAZAR
Neohodnoceno
Značka: TP-LINK
289 Kč 289 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Zásobovací adaptér POE pro síťové produkty, standard IEEE 802.3af, max. vzdálenost 100 m, LED kontrolka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čínská firma TP-LINK se zabývá ve své kategorii síťovými prvky. Vyrábí především bezdrátové síťové produkty, routery, switche, ADSL, IP kamery nebo například tiskové servery. Některá síťová zařízení potřebují napájení, díky jejich povaze však není dostupná elektrická síť, např. antény. Ty poté potřebují napájení prostřednictvím datového síťového kabelu a jedním z nich je i adaptér s označením TL-POE150S.

Zařízení TL-POE150S je POE (Power over Ethernet) zásobovací adaptér standardu IEEE 802.3af s automatickým nastavením výstupního napájení s maximální vzdáleností 100 m. Adaptér je vybaven LED kontrolkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové prvky
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

TP-LINK_manico

Společnost TP-LINK, založená v roce 1996, se stala jedním z předním poskytovatelů síťových produktů pro segmenty SOHO a SMB na světě, díky nabídce inovativních a oceňovaných řešení. Společnost TP-LINK, která je hodnocena jako poskytovatel produktů WLAN číslo 1, dodává do více než 120 zemí a po celém světě obsloužila již desítky milionů zákazníků.

TP-LINK je společnost, která se plně věnuje vývoji svých produktů, služeb a vztahů se zákazníky prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a vývoje, přísných postupů zajišťování jakosti a účinných osvětových kampaní. Firemní kulturu společnosti TP-LINK pomáhají formovat zásady udržování věrnosti zákazníků prostřednictvím interakce, pozornosti a zpětné vazby, a rovněž úsilí o dosažení úspěchů a obětavý přístup k inovacím.

Při svém úsilí dosáhla činnost společnosti TP-LINK v oboru jak uznání, tak respekt, a neustále prokazuje vysokou úroveň kvality a nasazení. Společnost TP-LINK neustále vyvíjí oceňované produkty a nabízí ucelenou řadu síťových řešení sestávající z routerů, adaptérů, kamer, switchů a mnoha dalších drátových i bezdrátových zařízení pro použití v domácnostech i kancelářích.

Díky technologickým pokrokům a představivosti společnost TP-LINK stále roste a neustále usiluje o dosažení svého cíle stát se jedním ze 3 nejvýznamnějších poskytovatelů síťových řešení na světě. Při neustávající snaze posílit svůj celosvětový tržní podíl nepromešká společnost TP-LINK žádnou možnost podporovat příležitosti k dalšímu pokroku v oblasti síťových produktů a inovací.

TP-LINK - spolehlivá volba.