HP NVIDIA Quadro 600

Kód: 620
BAZAR
Neohodnoceno
626 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Profesionální grafická karta pro business třídu počítačů a nenáročné grafické pracovní stanice, čip NVIDIA Quadro NVS 600, 1024 MB DDR3 paměti, 128bit sběrnice, 1x DVI + 1x DP, aktivní chlazení, rozhraní PCI-E Express x16 2.0, low profile

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonná, spolehlivá a značková grafická karta HP předurčena do grafických pracovních stanic s CAD či DTP systémy, do prostředí pro náročné výpočty či jiného pracovního nasazení. Karta disponuje grafickým jádrem NVIDIA. Dva výstupy, Display port a DVI-I, můžete použít pro provoz více monitorů, zvládá až 30 bitů barev a rozlišení 2560 x 1600 pixelů. Díky podpoře pokročilých technologií je vylepšen výkon v CAD aplikacích, podpora DirectX 11 nabízí hardwarovou teselaci, aj. Také je podporováno OpenGL 4.1, Shader Model 5.0, hardwarová akcelerace dekódování videí, výpočtů, operací s obrazem atd. Můžete využít mnoha možností programování, např. CUDA C++, DirectCompute atd.

Parametry a specifikace:

Čip:

NVIDIA Quadro 600
Jader: 96

Paměť:
1 GB DDR3
128-bitová sběrnice

Rozhraní:
PCI Express 2.0 x16

Výstupy:
1x DisplayPort 1.1a s podporou zvuku
1x DVI-I dual link
Podpora HDCP

Maximální rozlišení:
2560 x 1600 bodů

Spotřeba:
40 W

Chlazení:
Aktivní

Podporované funkce:
Podpora OpenGL 4.1
Microsoft DirectX 11
Shader Model 5.0
Podpora NVIDIA CUDA C, CUDA C++, DirectCompute 5.0, OpenCL, Java, Python, Fortran atd.
NVIDIA GigaThread engine, Mosaic Technology
NVIDIA Scalable geometry architecture - lepší výkon v CAD nasazeních
Hardwarová teselace
Akcelerace dekódování videa a Flashe 10.1 a vyššího, přehrávání  Blu-ray
Hardwarové vyhlazování (64x FSAA), filtrování
Operace s plovoucí desetinnou čárkou
Podpora NVIDIA 3D Vision (USB), více monitorů nView

Podporované OS:
Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Linux
Solaris

Rozměry:
69 x 167 mm, jeden slot

Doplňkové parametry

Kategorie: Grafické karty
Záruka: 6 měsíců
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

hp logo

Hewlett-Packard, zkráceně HP, je nadnárodní společnost zabývající se informačními technologiemi, sídlící v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett - Packard je jednou z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Specializuje na rozvoj a výrobu výpočetního, paměťového a síťového hardwaru, softwaru a dalších služeb. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery.

HP se zaměřuje na domácnosti a domácí kanceláře, malé a střední firmy, veřejnou správu a vzdělávání, grafiku a umění. Za rok 2006 měla HP tržby 91,7 miliard USD, čímž se stala firmou s největšími příjmy v oblasti informačních technologií. V roce 2007 dosáhla příjmů až 104 miliard USD, což byla první IT společnost s příjmy přes 100 miliard USD.

HP je také největším prodejcem osobních počítačů na světě, kde překonal i společnost Dell, což vyplynulo z průzkumu firmy Gartner a IDC z roku 2008. HP je na 5. místě mezi softwarovými společnostmi světa.