Diablo IV

diablo 4 logo

V pátek byl na Blizzconu konečně odhaleno Diablo IV, spolu s trailerem bylo oznámeno spousta podrobností o hře - v show je dokonce hratelné demo - ale jediné co chybí je datum vydání Diablo IV, na které je Blizzard opatrný. Bohužel to zní, jako by Blizzard byl se hrou zatím na začátku a nečekal bych tak vydání ani v roce 2020.

"Hra tohoto rozsahu vyžaduje čas," vysvětluje herní ředitel Luis Barriga. "Brzy nevyjdeme" Barriga popisuje současnou stavbu jako "první časný krok na cestě", a opakuje, že Diablo IV je stále ještě ve vývoji - takže to vypadá, že to bude chvíli trvat, než to Blizzard znovu ukáže, natož oznámí datum vydání.


Odpočet před přestavením Diabla IV začíná v čase 34:15

Jak již bylo zmíněno, na výstavní ploše Blizzcon je hratelné demo Diablo IV, které obsahuje Diablo 4 třídy - Čarodějka, Barbarian a konečně se vracející Druid - z možných pěti dostupných na trh.

Ukázka, která je k dispozici ke hře - včetně videí která se předvádějí na Blizzconu - obsahuje pouze malou část masivního otevřeného světa dostupného v Diablo IV, který bude nelineární. To však potrvá ještě dlouho.

"Je toho mnohem, mnohem víc," ujišťuje Barriga, když znovu opakuje, že Diablo IV je dlouhá a dlouhá cesta od vydání. Diablo III, fanoušci Blizzardu si možná pamatují, byla původně ohlášena v roce 2008 - ale nakonec vyšla až o čtyři roky později v roce 2012. Overwatch - které vyšlo relativně brzy po vydání podle standardů Blizzard - bylo vyhlášeno v roce 2014 a uvolněno v roce 2016. Ale na druhou stranu, jelikož je hra oznámena na současnou generací konzolí (PS4, XBOX One) tak by se dalo předpokládat že Blizzard by mohl mít motivaci k brzkému vydání hry, tedy do konce příštího roku. Tak jako tak, za rok budeme moudřejší.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení