I v tuto nelehkou dobu Vám bude naše kamenná prodejna k dispozici dle standartní pracovní doby.

TP-LINK TL-WR720N

Kód: 1112
BAZAR
Neohodnoceno
Značka: TP-LINK
251 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2020

Bezdrátový router za dostupnou cenu do domácnosti nebo kanceláře. Podpora standardů IEEE 802.11b/g/n s rychlostí až 150 Mbit/s, 2x LAN 10/100Mbps, 1x WAN 10/100Mbps, WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS, IP QoS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový router TP-LINK TL-WR720N je jednoduchý, bezpečný cenově dostupný způsob, jak sdílet vysokorychlostní připojení k internetu s Wireless-N rychlostí. Je vhodný pro procházení internetu, e-maily, on-line chat, sdílení souborů a streaming médií.

Čistý výkon pro Vaši síť

Technologie Clear Channel Assessment (CCA) se automaticky vyhýbá konfliktům kanálu a zvolí vždy nejlepší možný kanál, což výrazně zvyšuje bezdrátový výkon. Router pracuje ve frekvenčním pásmu 2.4 GHz a patří do řady výrobků s podporou standardu 802.11n, nabízí tedy uživatelům vysoké přenosové rychlosti s skvělou spolupráci se všemi zařízeními podporujícími tento standard i starší standardy 802.11b/g. Router je plně certifikován v souladu se standardem pro bezdrátové připojení 802.11n a nabízí datové přenosy s velmi vysokou propustností, teoreticky až 150Mbps a nízkými latencemi.

Vaše siť pod kontrolou

 TL-WR720N je vybaven funkcí zajištění kvality služeb IP QoS, která spolehlivě řídí provoz a upřednostňuje kritické aplikace. Streaming videa nebo VoIP služby tak nejsou zbytečně blokovány běžným internetovým provozem jako např. procházení internetu a stahování e-mailů. Můžete také vytvořit až 4 sítě s různými SSID a oddělit tak např. soukromou síť od sítě pro hosty. Integrovány jsou bezpečností funkce DoS, SPI Firewall, filtry IP adres, MAC adres a doménový filtr. Použijte dostupné funkce rodičovské kontroly k omezení webových stránek, na které mají přístup Vaše děti.

Zabezpečte síť stiskem jednoho tlačítka

Připojte snadno nová zařízení k bezdrátové síti pouhým stisknutím tlačítka WPS. Je to a během několika sekund můžete rozšířit svou síť o další počítače, chytré telefony, tablety a další bezdrátová zařízení. Vaše bezdrátová síť může být chráněna pomocí zabezpečení standardu 64/128/152-bit WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK a WPA2-PSK.

Pro připojení koncových zařízení pomocí kabelu je router vybaven dvojicí portů Fast Ethernet 10/100 Mbps a pro připojení do vnější sítě, např. pomocí kabelového nebo DSL modemu, je k dispozici jeden port WAN 10/100 Mbps. Rozměry routeru jsou 158 x 122 x 32 mm.

 

 

Konektory

Počet WAN portů: 1

Počet portů HUB/Switche: 2

Základní parametry

Typ routeru: Wifi Router

WLAN (Wifi) standardy: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Frekvenční rozsah (GHz): 2,4

Firewall: Ano

Typ antény: Vestavěná

Přenosové rychlosti

Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 100

Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 100

Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 150

Doplňkové parametry

Kategorie: WiFi routery
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

TP-LINK_manico

Společnost TP-LINK, založená v roce 1996, se stala jedním z předním poskytovatelů síťových produktů pro segmenty SOHO a SMB na světě, díky nabídce inovativních a oceňovaných řešení. Společnost TP-LINK, která je hodnocena jako poskytovatel produktů WLAN číslo 1, dodává do více než 120 zemí a po celém světě obsloužila již desítky milionů zákazníků.

TP-LINK je společnost, která se plně věnuje vývoji svých produktů, služeb a vztahů se zákazníky prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a vývoje, přísných postupů zajišťování jakosti a účinných osvětových kampaní. Firemní kulturu společnosti TP-LINK pomáhají formovat zásady udržování věrnosti zákazníků prostřednictvím interakce, pozornosti a zpětné vazby, a rovněž úsilí o dosažení úspěchů a obětavý přístup k inovacím.

Při svém úsilí dosáhla činnost společnosti TP-LINK v oboru jak uznání, tak respekt, a neustále prokazuje vysokou úroveň kvality a nasazení. Společnost TP-LINK neustále vyvíjí oceňované produkty a nabízí ucelenou řadu síťových řešení sestávající z routerů, adaptérů, kamer, switchů a mnoha dalších drátových i bezdrátových zařízení pro použití v domácnostech i kancelářích.

Díky technologickým pokrokům a představivosti společnost TP-LINK stále roste a neustále usiluje o dosažení svého cíle stát se jedním ze 3 nejvýznamnějších poskytovatelů síťových řešení na světě. Při neustávající snaze posílit svůj celosvětový tržní podíl nepromešká společnost TP-LINK žádnou možnost podporovat příležitosti k dalšímu pokroku v oblasti síťových produktů a inovací.

TP-LINK - spolehlivá volba.