Bezdrátový mikrofonní set Boya BY-WM4 Mark II

Kód: 1121
BAZAR
Neohodnoceno
999 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Bezdrátový mikrofonní set Boya BY-WM4 Mark II je zvukovým systémem, který byl zkonstruován videotvůrcům a pro hobby vášnivce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátový mikrofonní set Boya BY-WM4 Mark II je zvukovým systémem, který byl zkonstruován pro videotvůrcům, stejně jako pro ty, který berou video jako své hobby a chtějí působit profesionálně.

Boya BY-WM4 Mark II poskytuje svým uživatelům čistý a kvalitní zvuk. Je kompatibilní se smartphony, DSLR fotoaparáty, uživatelskými kamerami, počítačem a s mnoha jinými zařízeními. Jeho váha a rozměry poskytují při jeho používání maximální komfort a efektivitu. Součástí zvukového systému je jeden vysílač a jeden přijímač. Vysílač má všesměrový klopový mikrofon, který zachytí vše co potřebujete. Ovládání zařízení je také velmi jednoduché a nenáročné. Výhodou je, že pokud natáčíte na DSLR nebo bezrkadlový fotoaparát BY-WM4 Mark II něj můžete uchytit prostřednictvím pomocí shoe-mount adaptéru. Často přednášíte? Jste aktivním profesionálům v sféře zpravodajství? Často vytváříte různé vloge či videa jejichž nosným obsahem jsou rozhovory? Digitální vysílač je tedy tím co by vám nemělo chybět. Velkou výhodou je, že zvukový přenos je bezdrátový, a tudíž se uživatel může plně věnovat svému respondentovi, publiku nebo jiným zúčastněným. Působí přitom velmi sebevědomě a profesionálně.

Bezdrátový mikrofonní set Boya BY-WM4 Mark II

Systém dokáže fungovat do vzdálenosti 50m, za předpokladu, že mu v cestě nestojí nějaká překážka. Při nahrávání videa je předností tohoto kompaktního systému fakt, že zpoždění zvuku za obrazem (nebo naopak) je nepostřehnutelné, což dodává na profesionálním vzhledu nahraného záběru. Poháněn je dvěma AA bateriemi (1x pro přijímač 1x pro vysílač). Pokud hledáte cestu jak posunout svou tvorbu na vyšší úroveň a dodat vaším videím profesionální výraz kompaktní zvukový systém Boya BY-WM4 Mark II je pro vás tím správným řešením.

Bezdrátový mikrofonní set Boya BY-WM4 Mark II 2

Technické specifikace:


Frekvenční pásmo: 2,4 GHz (2405-2478Mhz)
Frekvenční odezva: 35Hz-14kHz +/- 3dB
Signál / Ruch: 80dB nebo více
Zkreslení: 0,05% nebo méně
Zvukový vstup: 3,5mm jack
Pohon: 2x AA baterie (1x přijímač, 1x vysílač)
Rozměry: 47 * 70 * 23mm
Váha: 45g (bez baterie)

 

Obsah balení:

1x Vysílač BY-WM4 Mark II
1x Přijímač BY-WM4 Mark II
1x Mikrofon + filtr proti větru a úchyt
1x 3,5mm jack (pro kamery, DSLR fotoaparáty ...)
1x 3,5mm jack (pro smartphony ...)
1x shoe mount adaptér
1x pevné pouzdro
1x Manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Záruka: 6 měsíců
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: