MIKROTIK PWR-LINE AP PL7411-2ND

Kód: 59
BAZAR
1 hodnocení
Značka: Mikrotik
635 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Powerline adaptér do elektrické zásuvky, funguje jako router a zároveň range extender, podporuje WiFi 802.11 b/g/n (kmitočet 2,4 GHz) a protokol HomePlug AV. Rozhraní: 1 x RJ45 10/100 Mbps MDI/MDI-X.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný powerline systém: MikroTik PWR-Line AP Powerline adaptér 

PWR-Line AP je kompatní přístupový bod, který slouží jako doplněk k vaší stávající WiFi síti. Hodí se pro místa, kam signál nebo kabelové propojení není schopen dosáhnout. Jednotky, které využívají ke vzájemu propojení elektrické vedení, se výborně uplatní v domácnostech se silnými stěnami, které brání průchodu WiFi signálu.

Proč pořídit

  • Snadná instalace
  • 128bitové šifrování dat
  • Podpora WiFi 802.11 b/b/n a HomePlug AV 

Snadná instalace

Jednoduše zapojte toto zařízení přímo do jednoho z portů LAN vašeho směrovače. Další pak instalujte v rámci domu na místě, kde je potřeba. Obě PWR zařízení se spolu propojí prostřednictvím stávajícího elektrického vedení. Pro další budování sítě můžete nainstalovat až osm zařízení PWR-LINE.

Moderní standard homeplug 

Jednotky posílají data v elektrické síti v souladu se standardem HomePlug AV. Ten dovoluje zasílat data v tomto případě rychlostí 100 Mbits na vzdálenost nižších stovek metrů. 

Podrobnější specifikace 

Powerline adaptéry vytvářejí bezdrátovou WiFi sít ve standardu 802.11 b/g/n. Zisk antény je dostatečný - pohybuje se běžně kolem hodnot 1,5 dBi. Jednotky, které se zapojují do běžné EU zásuvky, mohou pracovat v režimech router a range extender.

 

Klíčové vlastnosti 

Kvalitní powerline adaptér, který se vkládá do elektrické zásuvky. Přístroj funguje jako router a zároveň range extender. Data šíří bezdrátově s pomocí WiFi 802.11 b/g/n (kmitočet 2,4 GHz), v elektrické síti využívá protokol HomePlug AV. Rozhraní: 1 x RJ45 10/100 Mbps MDI/MDI-X.

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové prvky
Záruka: 1 rok
Stav: Nepoužité
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost MikroTīkls (tīkls = síť; ve světě známá zejména jako MikroTik) byla založena v roce 1995 k vývoji a prodeji bezdrátových systémů zejména pro ISP. Nyní poskytuje bezdrátové systémy pro internetovou konektivitu v mnoha zemích po celém světě. Společnost se nachází v Lotyšsku.

MikroTik je známý zejména díky svému operačnímu systému MikroTik RouterOS, který je oblíbený pro svou robustnost, konfigurovatelnost a především výkon. Nabízí ale také jiné produkty a řešení. Mezi u nás nejznámější patří řada RouterBoard, která nabízí ucelené řešení HW pro WISP, a to jak indoorové, tak i outdoorové jednotky a ucelené integrované řešení včetně krytů a antén.