D-Link DAP-1325 Wireless Extender

Kód: 9236
BAZAR
Neohodnoceno
Značka: D-Link
324 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2020

Bezdrátový extender, přenosová rychlost až 300 Mb/s, kompatibilní s WiFi 802.11b/g. Bezpečnost: WPA/WPA2, WPS. Tři LED pro zjištění síly signálu. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro lepší pokrytí: D-Link DAP-1325

Výkonné zařízení, které nezabere příliš mnoho místa, a přitom pomůže s rozšířením pokrytí bezdrátovým signálem vaší domácnosti nebo kanceláře. Rozšiřovač signálu, který vyrábí společnost D-Link pod názvem DAP-1325 N300 Wi-Fi, je přenosný plug-in adaptér, který můžete umístit kdekoliv v domě a užívat si lepšího pokrytí.

Jak rychle se připojíme

S tímto takzvaným extenderem můžete velmi snadno odstranit špatný výkon vaší Wi-Fi. Pokrytí bezdrátovými síťovými službami lze díky němu zvýšit až na rychlost rovnou 300 Mb/s. A s pomocí vestavěného portu Ethernet můžete vytvořit rovněž osobní Wi-Fi hotspot nebo připojit kabelové zařízení.

Snadné nastavení

Nastavení extenderu je velmi jednoduché. Postačí stisknout konfigurační tlačítko WPS a zároveň stejné WPS tlačítko na vašem stávajícím zařízení WiFi. DAP-1325 se automaticky nastaví a připojí. Případně můžete v mobilním zařízení s operačním systémem iOS nebo Android využít mobilní aplikace QRS pro snadné nastavení zařízení DAP-1325 bez počítače.

Extender dokonce obsahuje vestavěného průvodce nastavením, který využijete, pokud chcete ještě lépe nastavit svá kabelová a bezdrátová spojení.

Kam s ním?

Nejste si zcela jisti, kam extender umístit tak, aby poskytoval co nejlepší pokrytí? Pak si všímejte, co říkají jeho diody. Plný vizuální signál složený ze tří zelených čar značí, že jde o zcela optimální místo, kam zařízení umístit. Pokud je jen jedna nebo je dokonce žlutá, pak už se o optimální lokaci, kam přístroj položit, nejedná.

Splyne s interiérem

Kompaktní design a intuitivní nastavení DAP-1325 je ideální pro použití doma nebo v malé kanceláři. Díky svému perfektnímu návrhu nebude na stěně příliš patrný. O jeho napájení se postará každá běžná standardní domácí zásuvka, kam se připojuje.

Klíčové vlastnosti

Nevelký bezdrátový extender, který se napájí z běžné domácí zásuvky. V domě nebo kanceláři pomůže s rozšířením stávající bezdrátové sítě (nabízí přenosovou rychlost až 300 Mb/s). Díky rozhraní LAN může posloužit i jako osobní hot-spot. Zařízení je kompatibilní s WiFi 802.11b/g. Bezpečnost: WPA/WPA2, WPS. Má tři LED pro zjištění síly signálu.

Rozměry: 97.9 x 50.7 x 48.7 mm. Hmotnost: 97 g. 

 
 

Konektory

Rozhraní: RJ-45, WiFi

Počet portů RJ-45: 1

Základní parametry

Repeater: Ano

Typ routeru: Repeater

WLAN (Wifi) standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n

Frekvenční rozsah (GHz): 2,4

Přenosové rychlosti

Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 300

Rozměry/Váha

Šířka [mm]: 50,7

Výška [mm]: 97,9

Hloubka [mm]: 48,7

Hmotnost [g]: 97

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové prvky
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: