DISKETA VERBATIM DATALIFE 3,5"/ 1.44 MB/ DS, HD - FORMAT. IBM, ČERNÁ, PAPER BOX, 87410, 10-PACK

Kód: 860
BAZAR
Neohodnoceno
Značka: Verbatim
160 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

MF2-HD DataLifeVerbatim dodává 3,5//" diskety, které splňují všechny požadavky uživatelů. Všechny druhy jsou buď formátované, šetří uživateli čas, nebo neformátované. DataLifePlusVšechny diskety Verbatim DataLifePlus používají jedinečnou ochranu magnetického nosiče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MF2-HD DataLife

Verbatim dodává 3,5//" diskety, které splňují všechny požadavky uživatelů. Všechny druhy jsou buď formátované, šetří uživateli čas, nebo neformátované. 

DataLifePlus
Všechny diskety Verbatim DataLifePlus používají jedinečnou ochranu magnetického nosiče.

Verbatim byl mezi první výrobci kteří toto pochopili a naslouchali potřebám zákazníka.

Specifikace:
♦ Balení: 10-pack Box
♦ Kapacita: 1,44MB

Doplňkové parametry

Kategorie: Média
Záruka: 1 rok
Typ média: Disketa
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

vebatim

V latině slovo verbatim znamená „doslova“. Už od založení této japonské společnosti symbolizuje její název základní myšlenku spojující její produkty – poskytovat přesné, bezchybné výrobky.

Verbatim je celosvětově známou a uznávanou značkou, která se prodává ve více než 120 zemích světa. Jako součást skupiny Mitsubishi Chemical Group, jednoho z předních světových výrobců plastů, využívá společnost Verbatim rozsáhlých možností výzkumu a vývoje, které přinášejí nesčetné inovace utvářející dnešní trh v technických oborech a rozšiřují tak neustále portfolium své značky o další oblasti, jako nyní o 3D tisk.

Tiskové struny od Verbatimu vynikají svým kvalitním zpracovnám a přesností. Je tak zajištěno rovnoměrné podávání filamentu do tiskárny a Vy tak můžete tisknout bez obav z chyb. 

Výrobce Verbatim nabízí struny klasické jako PLA, ABS na kilových cívkách, ale i speciální BVOH a PRIMALLOY na cívkách o hmotnosti 500 gramů. To vše o průměrech 1,75 mm a 2,85 mm.