Logitech G510s Gaming Keyboard, CZ

Kód: 11090
Novinka BAZAR
Neohodnoceno
Značka: Logitech
990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2020

Značková profesionální herní klávesnice s podsvícením kláves, LCD GamePanel, 18 makro tlačítek, multimediální tlačítka, volitelná barva podsvícení, integrované USB zvukové zařízení, USB, CZ rozložení kláves.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použité zboží

Herní klávesnice Logitech G510s

Firma Logitech je mezi odborníky i hráči známá jako špičkový výrobce vstupních periférií, jako jsou zejména kvalitní klávesnice a špičkové optické myši. Logitech se neustále věnuje fanouškům počítačových her, a proto nabízí další ze svých skvělých klávesnic z herní řady G s označením G510s.

Přednosti

Herní klávesnice G510 US je určena náruživým hráčům, kterým mimo jiné nabídne také volitelné barevné podsvícení či informativní LCD GamePanel. Vyberte si jednu barvu z 16 milionových možností. Přiřaďte jedinečnou barvu ke každému profilu a stylu. Připojte si svou náhlavní soupravu přes rychlý port přímo na klávesnici.

Programovatelné klávesy

Mezi nadstandardní se řadí počet programovatelných kláves "G-key" v levé časti klávesnice ve třech skupinách po šesti, jejichž počet vystoupl na 18, ke každé klávese je možné přiřadit až 3 makra (k dispozici jsou 3profily), díky tomu je možné využít až 54 funkcí. Samozřejmostí je také tlačítko herního módu či multimediální klávesy pro okamžitý přístup k médiím.

Kvalita Logitech

Logitech je celosvětově známou společností zabývající se výrobou počítačových periferií, zejména reproduktorů, klávesnic, myší, webkamer a drobného příslušenství. Poskytuje vysokou kvalitu a mimořádnou spolehlivost za odpovídající cenu, která však odpovídá kvalitě, kterou s produkty Logitech obdržíte.

Klíčové vlastnosti

Klávesnice samozřejmě nabízí hlavní blok kláves, numerickou část a ovládací šipky. Klávesnice se připojuje klasickým USB konektorem a má CZ rozložení kláves. Je kompatibilní s operačními systémy Windows 8, 7 nebo Vista.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Logitech_logo

Společnost Logitech, zaměřující se na inovaci a kvalitu, vyvíjí osobní periferní zařízení, která lidem umožňují si lépe vychutnat digitální svět. Začala v roce 1981 s myšmi, které (ve své době jako novinka) poskytovaly intuitivnější způsob komunikace s osobním počítačem. Stala se světovou jedničkou v oblasti počítačových myší, a vyvinula tucet jejich různých variant, aby pokryla vzrůstající potřeby uživatelů stolních počítačů a notebooků.

Od těch dob se rozšířila její odbornost v designu produktů mimo oblast počítačových myší, se širokým portfoliem ovládacích zařízení, které představují ten „poslední milimetr“ mezi vámi a vaším počítačem, hrou na konzoli, digitální hudbou nebo systémem domácí zábavy.

S produkty prodávanými téměř v každé zemi světa nyní vedoucí postavení společnosti Logitech v oblasti inovací zahrnuje široké portfolio osobních periferních zařízení (bezdrátových i kabelových), se speciálním důrazem na produkty pro ovládání počítačů, hraní her, komunikaci přes internet, digitální hudbu a ovládání systémů domácí zábavy.

U jednotlivých kategorií jejich produktů studuje, jakým způsobem její zákazníci používají svá digitální zařízení, a poté se její designéři a inženýři zaměří na to, jak by mohli tato zařízení vylepšit – učinit je tak pohodlnější, zábavnější, více produktivní, pohodlnější a úžasnější.

LB-Header-Banner_V1