I v tuto nelehkou dobu Vám bude naše kamenná prodejna k dispozici dle standartní pracovní doby.

Samsung SDHC PRO+ 32GB

Kód: 9086
Akce BAZAR
Neohodnoceno
Značka: Samsung
279 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.4.2020

Rychlá a odolná paměťová karta typu SDHC (UHS-1), kapacita 32 GB, přenosové rychlosti až 95 MB/s při čtení a až 90 MB/s při zápisu, rychlostní třída Class 10 U3 – minimální rychlost 30 MB/s.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samsung SDHC PRO

SDHC paměťové karty společnosti Samsung jsou určeny pro bezproblémový záznam 4K Ultra HD videa, RAW a JPEG fotografií, hudby apod. S rychlým vývojem v oblasti chytrých fotoaparátů a videokamer rostou také nároky uživatelů na výkon při práci s audio a video obsahem, rychlost přístupu k menším souborům a vyšší výkon aplikací. Proto přichází Samsung s novou řadou karet SDHC PRO+ odpovídající specifikaci UHS-I (UHS: Ultra High Speed).

Zvolte si správnou rychlost

Znalost rychlostní třídy paměťové karty je důležitá pro správnou volbu při využití. Karty se rozdělují do rychlostních tříd, které zaručují minimální garantované přenosové rychlosti - Class 2 (min. rychlost 2MB/s), Class 4 (4MB/s), Class 6 (6MB/s) a Class 10 (10MB/s). Znalost minimální rychlosti přenosu je důležitá zejména pro výběr karty pro nahrávání videa, ale i pro rychlé fotografování.

Vysoká odolnost

Předností karty je vysoká odolnost. Vydrží až 72 hodin v mořské vodě, je odolná vůči nízkým či vysokým teplotám (-25° až do 85°). Je odolná vůči rentgenovému záření a magnetismu.

Dokonalý partner

Využívejte svůj nejnovější smartphone, tablet či fotoaparát naplno. Tuto paměťovou kartu můžete bez obav používat i v těch nejmodernějších zařízeních, ve kterých vaše vzpomínky doživotně ochrání.

Klíčové vlastnosti

Tento model paměťové karty Samsung SDHC PRO+ nabízí kapacitu 32 GB a podporuje technologii Ultra High Speed UHS-I, díky čemuž může dosahovat přenosové rychlosti až 95 MB/s. Karta se řadí do rychlostní třídy Class 10 UHS-I U3, čímž je garantována minimální přenosová rychlost 30 MB/s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Flashdisky / Pam. karty
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

samsung

Společnost Samsung byla založena 1. března 1938, kdy pan Byung-Chull Lee, první předseda představenstva, zahájil činnost společnosti ve městě Taegu v Koreji.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitalizaci. Je organizována do pěti základních obchodních divizí: digitální zařízení a digitální média, LCD panely, polovodiče, telekomunikační sítě, audiovizuální technika. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška.

Závěr společnosti je dost široký, zahrnuje mobilní telefony, audio a video techniku, televizory, monitory, projektory, tiskárny. Významnou řadu zastupují domácí spotřebiče. Samsung dodává na český trh pračky, lednice, vysavače, mikrovlnné trouby a vestavné kuchyňské spotřebiče nejvyšší kvality. Vedoucí postavení na trhu má výroba paměťových čipů, digitálních televizorů, LCD displejů a mobilních telefonů.