Wacom Graphire4 Classic XL A5

Kód: CTE-640/S
GRADE B BAZAR
Neohodnoceno
Značka: Wacom
400 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tablet s bezdrátovým perem a Express tlačítky, plocha A5, rozlišení 2000dpi, USB rozhraní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amatérští fotografové nyní mohou editovat obrázky v digitální podobě ještě snadněji: Tablet Graphire4 od jedničky na trhu tabletů, společnosti Wacom, je dokonalým prostředkem k odstranění nežádoucích detailů v jinak povedených fotografiích.

Zlepšete kontrast, odstraňte nežádoucí detaily, opravte problémy s expozicí, slaďte barevnost obrázků: editujte fotografie, když je to zapotřebí. To je základní benefit práce s tabletem a perem. Možnost dosáhnout vynikajících výsledků a skvěle vypadajících fotografií v poměru k vynaloženému úsilí a času. Úpravy obrázků pomocí tabletu a pera jsou velmi pohodlné a přirozené, díky ergonomii bezdrátové a bezbateriové technologie Wacom Penabled. A taková možnost se přece neodmítá.

Oproti předchůdci, Graphire3, najdete na tabletu Graphire4 dvě Express tlačítka. Jsou konfigurovatelná (např. Ctrl + Alt, apod.) tablet navíc obsahuje i scrollovací kolečko. Základní výhoda tabletu a pera, umění rozlišit přítlak, nabízí absolutně přirozený pocit během práce.

Model Graphire4 Classic XL obsahuje v balení software Corel Painter Essentials 3. Kreslící program, výběr nejpoužívanějších funkcí z "velkého" Corelu je určen pro kreslení, malování, nicméně není nejlepším programem pro editaci fotografií. Proto by měl být tablet Graphire4 Classic určen převážně pokročilým uživatelům, kteří již bohaté softwarové vybavení vlastní, nicméně hledají ideální hardware, pomocí kterého by mohli pracovat ještě lépe, intuitivněji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dotykové touchpady
Záruka: 6 měsíců
Stav: Pouze tablet s bezdrátovým perem
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: