I v tuto nelehkou dobu Vám bude naše kamenná prodejna k dispozici dle standartní pracovní doby.

WD Black (FAEX) - 4TB

Kód: WD4001FAEX
Akce BAZAR
4 hodnocení
3 149 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Rychlý pevný disk s extrémní kapacitou 4TB, 64 MB vyrovnávací paměť, 7200 ot/min, rozhraní SATA 6Gb/s.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Známá a oblíbená řada disků Caviar Black firmy Western Digital se posouvá opět o stupínek výše. Tentokrát s přívlastkem EX dostává do vínku extrémně tiché provedení, vysoké kapacity a poslední verzi rozhraní Serial ATA nabízející vyšší maximální dosažitelné přenosové rychlosti až 6 Gb/s, samozřejmě se zachováním zpětné kompatibility pro starší verze tohoto rozhraní.

Jak již je u disků řady Caviar zvykem, jsou vybaveny mnoha technologiemi. V tomto případě např. dual processor technologie pro maximální výkon, NoTouch technologie zavádění rampy, technologie StableTrac a IntelliSeek nebo technologie duální vystavovací mechaniky pro nastavení hlavy, který vylepšuje poziční přesnost záznamových stop dat. Tyto technologie  přispívají k zvýšení bezpečnosti uložených dat, úspoře energie, větší životnosti či velmi tichému provozu.

Model WD Caviar Black WD4001FAEX poskytuje uživateli extrémní úložnou kapacitu 4 TB datového prostoru a rychlost otáčení ploten 7200 otáček za minutu. Disk zaručuje vysoké rychlosti přenosu dat. Je také vybaven velkou vyrovnávací pamětí 64 MB. Větší vyrovnávací paměť se projeví při náročnějších diskových operacích a zaručuje větší efektivitu v porovnání s klasickými disky s menší velikostí této paměti.

 

Technické parametry

Technologie pevného disku: Magnetický

Kapacita [GB]: 4 000

Rychlost otáčení ploten [rpm]: 7 200

Rozhraní: SATA 6Gb/s

Vyrovnávací paměť [MB]: 64

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 3,5" HDD
Záruka: 1 rok
? Kapacita [GB]: 4 000
Stav: Nepoužité, orig. zabalené
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

WD

Společnost Western Digital se lidem po celém světě snaží pomoci shromažďovat, spravovat a používat digitální informace. Zákazníky společnosti jsou jak nadnárodní firmy, tak i jednotliví zákazníci požadující kvalitní produkty. Mezi její produkty patří špičkové pevné disky - od počítačů přes externí disky a přenosná paměťová zařízení pro domácí použití, po sofistikované lékařské, vojenské, či letecké telekomunikační systémy.

Hlavním zaměřením firmy je vyrábět tiché, rychlé a odolné disky, na něž lze bezpečně ukládat videa, hudbu a fotografie. Společnost také vyvíjí multimediální centra, či tzv. plug-and-play externí paměťová zařízení, která rozšiřují kapacitu PC, televizí, rekordérů a dalších zařízení bez nutnosti složité instalace.