Klávesnice

Nejprodávanější

české přelepky na klávesnici

Přelepky na klávesnici pro označení českého rozložení kláves,...

33 Kč bez DPH
40 Kč
Kód: 1035
3 položek celkem
Microsoft Wedge Mobile Keyboard, CZ
779 Kč bez DPH
779 Kč

Ultratenká bezdrátová klávesnice bez numerické klávesnice, malé kompaktní rozměry, kompatibilita s Microsoft Windows 7 a 8, iPad, iPad2 a mnoho dalších Android zařízení,...

Kód: U6R-00019
Canyon 2019 Usb Mini Keypad
107 Kč bez DPH
130 Kč

Numerická klávesnice Canyon 2019 Usb Mini Keypad

Kód: 1945
české přelepky na klávesnici
33 Kč bez DPH
40 Kč

Přelepky na klávesnici pro označení českého rozložení kláves, černo-červené.

Kód: 1035

Klávesnice

Klávesnice je základním prostředkem, který Vás spojuje s počítačem. Existuje několik druhů klávesnic - základní, multimediální, herní; klávesnice s plochými klávesami, podsvícená, s ergonomickým designem; kabelová či bezdrátová. Cena klávesnice se odvíjí od typu a pohybuje se přibližně od 150 Kč do cca 5 000 Kč. Kabelová klávesnice se k počítači připojuje pomocí USB nebo PS/2 rozhraní. Bezdrátovou klávesnici připojíte na základě bezdrátového přenosu o frekvenci 2.4 GHz.

Nejběžnější je klávesnice se základními tlačítky textovými a numerickým blokem. Ta postačí nenáročným uživatelům, takže je ideální pro kancelářské použití nebo pro použití ve studijních učebnách. Multimediální klávesnice je rozhodně určena pro domácnosti, které využijí jejích funkcí, tzn. tlačítka pro ovládání internetu, hudby, filmů a prezentací, jako jsou kroky vpřed, zpět, play/stop, tlačítka pro ovládání hlasitosti aj.

Herní klávesnice mají navíc herní prvky, které využijete při hře. Některé herní klávesnice obsahují také několik USB portů či touch pad. Podsvícenou klávesnici využijete, pokud potřebujete ovládat svůj počítač za šera či při tmě a zároveň nechcete zbytečně svítit lampičkou. Mezi nejznámější výrobce klávesnic patří A4Tech, Genius, Logitech, Razer, Roccat, Saitek, Canyon.