PLA Antibacterial se stříbrem filament SNOW 1,75 mm Smartfil 750 g

Kód: 3DMPLAAB175SF75SW
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Smartfil
799 Kč
Externí sklad (do 2 dnů) (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2020

PLA tisková struna antibakteriální s nanočásticemi stříbra zabraňující šíření bakterií white sněhově bílá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smartfil ANTIBACTERIAL je vlákno vyrobené z PLA a nanočástic stříbra, které poskytují antibakteriální vlastnosti a zabraňují šíření rzi, plísní a všech bakterií na povrchu tištěných dílů. Taktéž tento materiál nepodporuje vznik zápachu, změny barvy, skvrny a poškození v důsledku usazených nečistot či korozi na 3D modelech.

Antibakteriální účinnost tohoto vlákna byla testována a certifikována externí laboratoří podle normy ISO 22196. Test byl proveden na dvou bakteriálních kmenech: Stapylococcus aureus a Escherichia coli. Získané výsledky naznačují snížení bakteriální aktivity o 99,99% po 24 hodinách.

APLIKACE

Toto vlákno je ideální pro lékařské aplikace, protože odstraňuje bakteriální znečištění z protéz, dlah, nástrojů pro chirurgickou přípravu, hraček pro nemocné děti atd ... Je sterilizovatelné následujícími způsoby: UCV (UV), ozón, EthOx, bělidlo a dezinfekční prostředky .

Abyste mohli vyrábět kousky pro každodenní použití, se kterými jsme normálně v kontaktu, například: kliky dveří, pouzdra na mobilní telefony, držáky masek, respirátory atd.

Průměr: 1,75 mm (±0,03)

Pracovní teplota: 200-240°C
Teplota podložky: 0-60°C

Velikosti balení: M 750g

Recyklovatelné

Materiálový list

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální filamenty
Hmotnost: 1.1 kg
Barva: bílá
Hmotnost: 0,75 kg
Tloušťka struny: 1,75 mm
Vlastnost filamentu: antibakteriální
Pracovní teplota: 220±20°C
Podložka: 0-60°C
Tolerance/průměr: ±0,03 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

SMARTFIL

Smart Materials 3D je španělský výrobce kvalitních tiskových strun disponující v nejmodernějšími výrobními technologiemi.

Společnost sídlí ve městě Alcalá la Real (Jaén) ve Španělsku, kde vyvíjí a vyrábí sadu vlastních filamentů pro 3D tiskárny pod značkou Smartfil. S rozvojem 3D tisku a jeho rozšiřováním do běžného života se koncem roku 2014 skupina místních podnikatelů rozhodla spustit ambiciózní a vzrušující projekt, nabídnout trhu vysoce kvalitní tisková vlákna za velmi příznivou cenu.

Firma má od roku 1997 rozsáhlé zkušenosti s polymery, což bezesporu představuje v oblasti výzkumu a vývoje nových a inovativních tiskových vláken výhodu oproti konkurenci. Smart Materials 3D nabízí jak na trhu již dobře známé materiály ABS a PLA v krásných netradičních barvách, tak i spoustu méně rozšířených materiálů jako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a další.

K dispozici jsou struny o průměru 1,75 mm a 2,85 mm na cívkách o hmotnosti od 330 g až do 8 kg*! 

Spolupracuje s firmou Solidify 3D, s.r.o. která je výhradním distributorem  materiálu Smartfil pro Českou a Slovenskou republiku.

TABLA-COMPARATIVA-MATERIALES-02