Tenda R502

Kód: 2318
199 Kč 199 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
21.8.2018
Skladem (3 ks)

Router s chipsetem IC+, porty 1x 10/100 Mb/s WAN a 4x 10/100 Mb/s LAN, VPN Pass-through, Dynamic DNS, Virtual Server, DMZ, UPnP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Význam názvu Tenda jako zkratka slov T - technology, E - Easy, N - Networking, D - Design, A – Acceleration. Firma je ve světě již poměrně proslavená a nyní se objevuje i v naší nabídce. Společnost Tenda představuje čtyř portový router R502, jeho základem je chipset IC+. Své využití najde jak v menších firách, tak i v domácnostech pro sdílení připojení k internetu pomocí kabelového modemu, ADSL modemu nebo ethernetové přípojky. Zařízení je vybaveno 1x 10/100 Mb/s WAN port a 4x 10/100 Mb/s LAN porty.

O bezpečnost sítě se stará integrovaný firewall, filtr MAC adres a paketový filtr. Filtrování obsahu zajišťuje kontrolu přístupu k nevhodným webovým stránkám. Konfigurace se provádí prostřednictvím webového rozhraní.

Model R502 je velice snadné nastavit, díky zabudovanému průvodci zařízení automaticky rozpozná typ Vašeho připojení k internetu a pomocí jednoduchých kroků Vás provede prvotním nastavení zařízení.

Router R502 podporuje tyto síťové protokoly: TCP/IP, PPPoE, Static DHCP, DNS, DDNS, NAT, DMZ, Virtual Server, UPnP, Auto MDI/MDIX.

Zařízení je napájeno externím zdrojem. Rozměry jsou 29 × 161 × 104 mm (v x š x h) a váží 0,15 kg. U zařízení je možné upgradovat firmware.

Použité zboží (záruka 6 měsíců)

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové prvky
Záruka: 6 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
zápatí