BVOH filament 1,75 mm bílý Verbatim 0,5 kg

Kód: 3DMBVOH175VE05WE
Neohodnoceno
Značka: Verbatim
2 250 Kč
Externí sklad (do 2 dnů) (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.12.2020

Verbatim tisková podpůrná struna BVOH rozpustná ve vodě - white, 1,75 mm, 500 gramů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato 3D struna BVOH VERBATIM v bílé barvě vám díky rychlé době tavení zaručuje bezkonkurenční rychlost při tisku modelů s podporami oproti běžně používaným filamentům  PVA/PVOH současnosti.

BVOH neboli Butenediol vinyl alcohol copolymer je materiál pro snadný tisk se spolehlivými vlastnostmi extruze, rychlou dobou tavení a vynikající strukturou vrstev. Designérům tak umožňuje realizaci 3D modelů daleko rychleji a přesněji. BVOH od VERBATIM je využíván jako podpůrný materiál speciálně pro tvarově složité díly tištěné FDM technologií. 3D tisk je optimalizován v kombinaci s materiály Verbatim ABS, PLA, a PET, ale lze jej samozřejmě použít s filamenty jakékoliv značky. Tento materiál je senzitivní na světlo a UV záření. Použití nalezne v mnoha odvětvích. Vhodný pro 3D tisk podpor u tvarově složitch dílů.

Vlastnosti:

  • Butenediol vinyl alcohol copolymer (BVOH) pro 3D tisk podpor
  • Vysoká rozpustnost ve vodě
  • Po rozpuštění lze odpadní vodu likvidovat do běžné kanalizace**.  
  • Vyniká skvělou strukturou vrstev a kvalitní adhezí
  • Vhodný jako podpůrný filament pro kombinaci s dalšími materiály - nejlépe s ABS, PLA a PET 
  • Materiál je citlivý na světlo a UV záření

*BVOH je rozpustný ve vodě a k likvidaci tohoto materiálu je zapotřebí voda minimálně 20násobné hmotnosti (tj. minimálně 20 ml vody na 1 g BVOH) při maximální hmotnosti 2 kg BVOH za den. Při vyšší denní spotřebě BVOH bude zapotřebí profesionální ekologická úprava tekutého odpadu.

Každá cívka je dodávána ve vakuovém balení s vysoušecím sáčkem pro zachování svých tiskových vlastností. Pro otevření doporučujeme skladovat opět v suchém prostředí.

Hmotnost cívky včetně obalu je 0,75 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpůrné materiály - filamenty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.99 kg
Barva: bílá
Hmotnost: 0,5 kg
Tloušťka struny: 1,75 mm
Pracovní teplota: 200 - 220°C
Podložka: 50 - 60°C
Tolerance/průměr: +/- 0,07 mm
Tisková rychlost: 30 mm/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

vebatim

V latině slovo verbatim znamená „doslova“. Už od založení této japonské společnosti symbolizuje její název základní myšlenku spojující její produkty – poskytovat přesné, bezchybné výrobky.

Verbatim je celosvětově známou a uznávanou značkou, která se prodává ve více než 120 zemích světa. Jako součást skupiny Mitsubishi Chemical Group, jednoho z předních světových výrobců plastů, využívá společnost Verbatim rozsáhlých možností výzkumu a vývoje, které přinášejí nesčetné inovace utvářející dnešní trh v technických oborech a rozšiřují tak neustále portfolium své značky o další oblasti, jako nyní o 3D tisk.

Tiskové struny od Verbatimu vynikají svým kvalitním zpracovnám a přesností. Je tak zajištěno rovnoměrné podávání filamentu do tiskárny a Vy tak můžete tisknout bez obav z chyb. 

Výrobce Verbatim nabízí struny klasické jako PLA, ABS na kilových cívkách, ale i speciální BVOH a PRIMALLOY na cívkách o hmotnosti 500 gramů. To vše o průměrech 1,75 mm a 2,85 mm.