PLA tisková struna bílá 2,90 mm 1 kg Filament PM

Kód: 3DMPLA290PM1WE
Akce GRADE B
Neohodnoceno
Značka: Filament-PM
579 Kč
Externí sklad (do 2 dnů) (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2021

Tisková struna, Plasty Mladeč, PLA, 2,90mm, white, 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tiskové struny české značky Filament PM, která spadá pod firmu Plasty Mladeč, patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Tyto struny jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál.  Tiskové struny jsou vyráběny v široké paletě barev.

PLA je nejuniverzálnějším materiálem pro technologii tisku FDM, vhodným i pro tisk velkých předmětů. Je nejpoužívanějším materiálem pro 3D tisk bez nutnosti vyhřívat tiskovou podložku. Pro skladování doporučujeme zabezpečit suché prostředí.  Při špatném skladování ve vlhkém prostředí pohlcuje vlhkost, což se projevuje jako bublinky na povrchu.

Vnější průměr cívky 202 mm, vnitřní otvor 50 mm, šířka 90 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 1,4 kg.

ENG 

Filament from the Czech brand Filament PM which falls under the Plasty Mladeč company belongs to quality materials providing trouble-free printing. During the production, laser measurement of the thickness of the material is used, which ensures a constant diameter of the filament among its entire length. This filament is protected by a double cover against the UV radiation and there is a drying bag in each package, which protects material from possible moisture effects. Filaments are produced in a wide range of colors.

PLA is an universal material for 3D FDM printing technology suitable for printing large objects. It is the most comonly used material for 3D printers without the heated bed. 

Dry environment for storage is highly recommended. When stored poorly and in a humid environment, it absorbs moisture which results as bubbles on the surface when printed.

Coil outer diameter 202 mm, inner hole 50 mm, width 90 mm. Spool weight including packaging 1.4 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: PLA 2,85 - 3 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Barva: bílá
Hmotnost: 1 kg
Tloušťka struny: 2,85 mm – 3 mm
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Podložka: 0 - 60°C
Pracovní teplota: 195 - 225°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
#