Otevřeno v běžnou pracovní dobu. Osobně si u nás můžete objednávku vyzvednout, či přijít z důvodu servisního požadavku.

PLA filament 2,85 mm bílý Devil Design 1 kg

Kód: 3DMPLA285DD1WE
Neohodnoceno
Značka: Devil Design
560 Kč
Externí sklad (do 2 dnů) (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2021

Devil Design tisková struna PLA, white, 2,85 mm, 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tisková struna polského výrobce Devil Design je nabízena v široké paletě barev. Výrobce garantuje tloušťku tiskové struny +/-0,05 mm.

PLA tisková struna 2,85 mm bílá Devil Design 1 kg je nejuniverzálnějším materiálem pro technologii tisku FDM, vhodným i pro tisk velkých předmětů. Vedle ABS je nejpoužívanějším materiálem pro 3D tisk metodou extruze termoplastu. PLA je materiál pružný, tvrdý a odolný, stejně jako jiné plasty. Nutno však zabezpečit suché prostředí pro skladování.  Při špatném skladování ve vlhkém prostředí pohlcuje vlhkost.

Tisková struna je vakuově zabalena spolu s pohlcovačem vlhkosti a umístěna v kartonové krabici. V každém balení je vložen štítek s informací o doporučeném nastavení tiskových teplot.

Vnější průměr 200mm, vnitřní otvor 52mm, šířka 70mm. Hmotnost cívky včetně obalu 1,4kg. 

Naše hodnocení: velmi kvalitní výtisky i při vyšších rychlostech tisku, krásné a jasné barvy.

ENG 

Filaments from the Polish company Devil Design are offered in a wide range of colors. The manufacturer guarantees a thickness of +/- 0.05 mm.

PLA filament 2,85 mm white from Devil Design company is the most frequently used material for FDM printing technology, suitable for printing large objects. Along with the ABS it is the most common material for 3D thermoplastic extrusion method. PLA is a flexible, hard and durable material, just like other plastics. However, it is necessary to provide a dry environment for storage. It absorbs moisture if stored incorrectly and in a humid environment.

Filament is vacuum-packed together with a moisture absorber in a cardboard box. A label with information on the recommended print temperature settings is included in each package.

Outer diameter 200mm, inner hole 52mm, šířka 70mm. Weight including packaging  1,4kg. 

Our rating: high quality outprint even with higher speed of the printing, very nice and bright colors.

Doplňkové parametry

Kategorie: PLA 2,85 - 3 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.6 kg
Barva: bílá
Hmotnost: 1 kg
Tloušťka struny: 2,85 mm – 3 mm
Pracovní teplota: 200 - 235°C
Podložka: 50 - 60°C
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Logo-RGB-Red-300ppi-

Devil Design je evropský výrobce plastových strun pro 3D tisk. Společnost byla založena v roce 2012 a v roce 2014 zahájila výrobu vlastního vlákna používaného v 3D tiskárnách. 

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, díky kterým jsou struny vysoce kvalitní, bez bublin a neobsahují žádné nečistoty, které by mohly způsobovat potíže při tisku. Průměr a tvar strun je testován během výrobního postupu a díky tomu výrobce garantuje fixní průměr každé struny. Pro zachování nejvyšší kvality materiálu je každá cívka vakuově zabalena společně s vysoušecím sáčkem a vložena do kartonové krabice a doplněna o štítek popisující obsah. Výrobce též uvádí doporučené nastavení pro 3D tisk. 

Výrobce Devil Design uvádí na trh filamenty o průměru 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v široké škále barev.

Devil design