Otevřeno v běžnou pracovní dobu. Osobně si u nás můžete objednávku vyzvednout, či přijít z důvodu servisního požadavku.

EASY PLA filament bílý 2,85mm Fiberlogy 850g

Kód: 3DMPLA285FB85WE
Neohodnoceno
Značka: Fiberlogy
495 Kč
Na objednání EU
Fiberlogy tisková struna EASY PLA, white, 2,85mm, 0,85kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

EASY PLA je jeden z nejpoužívanějších materiálů pro 3D tisk, jak už název napovídá pro své snadné použití. Tento filament poměrně dost vydrží a jeho vlastnosti umožňují tisk velmi přesných a komplikovaných prvků.

EASY PLA můžete použít například pro vytváření funkčních prototypů, gadgetů, hraček a dekorací. Jednoduchost tisku by měla uspokojit hobby tiskaře i profesionály.

Hmotnost struny: 0,85 kg
Teplota tisku: 200 °C - 220 °C
Teplota podložky: 50 °C - 70 °C (vyhřívání není nutné pro speciální typy podložek nebo při použití prostředků zvyšující přilnavost podložky; jako je lepidlo, Kaptonová páska a 3Dlac a další..)
Tolerance průměru: +/- 0,02 mm
Tolerance kruhovitosti: + 0,01 mm

ENG

EASY PLA is one of the most used materials for 3D printing, as the name suggest it is easily usable. This filament lasts quite a long time and its properties allow the printing of very precise and complicated elements.

You can use EASY PLA, for example, to create functional prototypes, gadgets, toys and decorations. The simplicity of printing should satisfy both fans of 3d printing (hobby) and professionals.

Weight: 0.85 kg

Print temperature: 200 ° C - 220 ° C Heated bed: 50 ° C - 70 ° C (heating is not necessary for special types of beds or when using means to increase the adhesion of the bed; such as glue, Kapton tape and 3Dlac and others ..)

Diameter tolerance: +/- 0.02 mm

Roundness tolerance: + 0.01 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: PLA 2,85 - 3 mm
Hmotnost: 1.43 kg
Barva: bílá
Hmotnost: 0,85 kg
Tloušťka struny: 2,85 mm – 3 mm
Pracovní teplota: 200-220°C
Podložka: 0-70°C
Tolerance/průměr: ±0,02 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Fiberlogy-logo

 

Ačkoliv samotná značka Fiberlogy vznikla pouze před pár lety, dokázala se prosadit mezi špičky celého evropského trhu. Díky svému přístupu získala firma ocenění „Nejlepší producent polských tiskových strun v roce 2016“ a „Nejlepší nová polská společnost 2016“.


Ve Fiberlogy se nebojí hledat neustále nové řešení a technologie a především věnují zvláštní pozornost kvalitě svých výrobků. Od výzkumu zkušených pracovníku z Fiberlabu přes výběr surovin a testování až po konečné výsledky. Jejich filamenty jsou vyráběny špičkovými německými stroji s použitím kvalitních surovin za přísného dodržování norem, což zajišťuje vysokou kvalitu konečného produktu.


Podařilo se tak vytvořit struny s jedinečnými vlastnostmi, nadprůměrou tolerancí průměru (+/- 0,02 mm) a oválnosti (+ 0,01 mm) vhodné pro všechny tiskárny s FDM/FFM technologií.