Nylon FX256 1,75mm signal red Fillamentum 750g

Kód: 3DMNYLON175FM75SRD
Neohodnoceno
Značka: Fillamentum
1 420 Kč
Externí sklad (do 2 dnů) (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2020

Nylonová 3D tisková struna, 1,75mm, 0,75kg cívka, signální červená značky Fillamentum

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nylonové vlákno je nesmírně silné, odolné a všestranné pro tisk na 3D tiskárnách. Flexibilní při tenké vrstvě, ale s velmi vysokou adhezí mezi vrstvami. Jeho nízký součinitel tření a vysoká teplota tání je vynikající volbou pro tisk funkčních a technických prvků. Na rozdíl od ABS a PLA vláken je Nylon FX256 mnohem méně křehký a proto silnější.


Doporučení pro tisk:

Nylon často špatně drží na tiskové podložce. Pro zvýšení adheze se nejlépe osvědčila kombinace 3DLacu a PVA lepidla (Tesa apod.). Nasprejujte lak na vychladlou tiskovou plochu, nechejte zaschnout a poté naneste na téže místo vrstvu tuhého lepidla. Po zahřátí tiskové plochy můžete začít s tiskem. Pokud Vám ani tato kombinace nezabere, vyzkoušejte Magigoo PA, se kterým máme u nylonu také velmi dobré zkušenosti. Dále nezapomeňte na dostatečně velký brim (1 - 2 cm dle velikosti objektu).

U nylonu je také důležité zamezit průvanu, velmi rád se potom smršťuje a tím pádem se odlepuje od podložky. Pokud tedy nemáte uzavřený box, dejte kolem tiskárny  při tisku nylonu kartonovou krabici, či nějak jinak vytvořte improvizované stěny kolem tiskové plochy. 

Materiálový list

Doplňkové parametry

Kategorie: Nylon (PA) filament
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.32 kg
Barva: červená
Hmotnost: 0,75 kg
Tloušťka struny: 1,75 mm
Vlastnost filamentu: odolný, teplotně odolný, nízký součinitel tření, certifikováno pro styk s potravinami
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Pracovní teplota: 220 -230°C
Podložka: 80°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přední český výrobce kvalitních strun pro 3D tisk známý mj. vlastním vývojem. Cívky s materiálem sjíždějí z výrobních linek v moravském Hulíně. Se širokou nabídku materiálů a barev dobývá mnohé světové trhy. Nejnověji se tým zaměřuje na pokročilé, průmyslové materiály pod značkou Fillamentum Industrial.

fillamentum