Otevřeno v běžnou pracovní dobu. Osobně si u nás můžete objednávku vyzvednout, či přijít z důvodu servisního požadavku.

METAL filament MĚĎ 1,75mm Leon3D 350g

Kód: 3DMMTL175LN35CU
Neohodnoceno
Značka: LEON3D
820 Kč
Na objednání EU

Leon 3D kovová tisková struna měděná s příměsí PLA 80%kov/20%PLA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metal MĚĎ od Leon3D je speciální 3D filament, který obsahuje 80% mědi a 20% PLA. Snadno se tiskne, leští a upravuje. Můžete s ním vytvářet úžasné objekty se skutečnými vlastnostmi kovu. Hmotnost kovového výtisku bude třikrát větší než u modelu z čistého PLA. Uchvátí Vás jeho kovový vzhled a rozdíl poznáte i na omak. Vzhledem k vysokému procentu mědi nemá prakticky žádné smrštění, takže nevyžaduje vysoké teploty tiskárny ani podložky.

Kombinace jeho skvělých vlastností a tvrdosti vede k tomu, že tento měděný filament lze tisknout na téměř všech typech FDM tiskáren dostupných na současném trhu s tryskami od 0,4 mm.

Hmotnost:  350 g
Průměr: 1,75 mm
Teplota tisku: +/- 185 °C

Doporučení pro tisk:

Netiskněte příliš jemné tisky - minimální výška vrstvy by měla být 0,15 mm. Doporučujeme zvolit i nerezovou trysku o průměru 0,4 mm a větší, aby vlivem malých kovových částic nedocházelo k zanášení a ucpání trysky.

Zvolte větší vzdálenost mezi tryskou a tiskovou podložkou a zkontrolujte, zda tisk první vrstvy správě proběhl a dobře přilnul k tiskové podložce.

Specifikace/ SPECIFICATIONS

Hustota: 3,39 kg/m3                          SPECIFIC GRAVITY
Napětí na mezi kluzu:  18,3 MPa      YIELD STRESS
Deformace při přetržení: 8%            STRAIN AT BREAK
Modul pružnosti v tahu: 3990 MPa  TENSILE MODULUS
Rázová houževnatost: 11,3 KJ/m3     IMPACT STRENGTH

ENG

Metal Copper filament from Leon3D is a special material that contains 80 % copper and 20 % PLA. It is easily printable and you can work with it and polish it. You can create amazing outprints with real metal properties. The weight of the metal printout will be three times higher than the model from the pure PLA. You will be amazed by the metallic look and it is even markable on the touch. Due to the high percentage of copper, it has no shrinkage and therefor does not require high printer or heated bed temperature. 

The combination of its properties and hardness means that Copper filament can be printed on almost all types of FDM printers available on the market today with nozzles from 0,4 mm.

Weight: 350 g
Diameter: 1.75 mm
Printing temperature: +/- 185 °C

Tips and recommandations for printing:

Do not print too fine prints. The minimum height of the layer should be 0,15 mm. We recommend a stainless steel nozzle with a diameter of 0,4 mm and larger. Smaller nozzles can get clog.

Choose a greater distance between the nozzle and the platen and make sure that the first layer of the print is printed properly and adheres well to the bed.Doplňkové parametry

Kategorie: METAL filamenty
Hmotnost: 0.66 kg
Barva: měděná, s kovem
Hmotnost: 0,35 kg
Tloušťka struny: 1,75 mm
Pracovní teplota: ±185°C
Podložka: °C
Tolerance/průměr: 0,1 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: