Domů / PC doplňky / Klávesnice / Myši / Klávesnice

ASUS Echelon Mechanical Keyboard, EN


Žádné hodnocení. BAZAR BAZAR
Kvalitní mechanická herní klávesnice a klávesami Cherry MX Black, ovládání multimédií, režim NKRO přes rozhraní PS/2 a 6KRO přes rozhraní USB, 2x jack 3,5 mm, 2x port USB 2.0, podpora rozhraní USB a PS/2, EN rozložení kláves.
Výrobce: AsusAsus
Produkt již není v prodeji

ASUS Echelon Mechanical Keyboard, EN

Mechanická herní klávesnice Asus Echelon Mechanical může znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou, protože s touto výkonnou klávesnicí budete vždy blíže vítězství. Odolné provedení s kvalitní konstrukcí pro maximální stabilitu, klávesy Cherry MX Black, multimediální funkce a řada dalších vylepšení jsou ideální především pro hráče na LAN párty.

Asus Echelon Mechanical nabízí kompletní řešení proti ghostingu díky funkcím N-key rollover (NKRO) přes rozhraní PS/2 a six-key rollover (6KRO) přes rozhraní USB. LED podsvícení modré barvy se čtyřmi nastavitelnými úrovněmi intenzity pak umožní pohodlmé použití i v nočních hodinách. Oceníte také vynikající životnost kláves Cherry MX Black s výdrží 50 milionů stisknutí.

Jedná se o drátovou klávesnici s podporou rozhraní USB a PS/2. Nabízí 2x analogový jack 3,5 mm (pro sluchátka a mikrofon) a 2 porty USB 2.0. Připojovací kabel má délku 1.8 metru. Rozměry klávesnice činí 448 x 215 x 35 mm.

Obecné informace

Rozhraní: USB Type-A

Klávesnice

Typ spínače: Cherry MX Black, Mechanické

Layout: UK

Podsvícené: Ano

Herní: Ano

Specifikace
Stav zboží Použité zboží
Klávesnice EN
Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.