ASA Extrafill "Vertigo Grey" 1,75 mm 3D filament 750g Fillamentum

Kód: 3DMASA175FM75VOGY
Neohodnoceno
Značka: Fillamentum
735 Kč
Externí sklad (do 2 dnů) (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2022
Možnosti doručení
Fillamentum tisková struna, 1,75 mm, vertigo šedá, 0,75 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tiskové struny značky Fillamentum patří mezi materiály špičkové kvality a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Struny značky Fillamentum jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál.  

ASA je velmi podobný ABS. Oproti ABS má však větší tuhost, je rezistentní vůči UV záření a vykazuje nízkou hladinu žloutnutí. Smrštění tohoto materiálu je podobné jako u ABS. Povrch 3D modelů z ASA má však díky vysokému lesku, velmi odlišný charakter. Předností tohoto materiálu je výborná odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Použití: vhodný pro výrobu prototypů, strojírenských nástrojů i koncových výrobků pro běžné použití včetně využití pro tisk dílů pro venkovní aplikace. Tisk je ucelený a pevný, vhodný i na malé detaily, vytisknutý objekt je lesklý.

Materiálový list

ENG 

Materials made by company Fillamentum belong to high quality materials and guarantee trouble-free printing. Laser measurement of the thickness of the material is used during the production, therefore a constant diameter of the material is ensured along its entire length. Package of the material is formed by a double cover and for that is protected from the effects of UV radiation and there is a drying bag in order to prevent the possible effect of moisture of the material.

ASA is very similar to ABS. However compared to ABS it has greater stiffness and is resistant to UV radiation. Also it has a low level of yellowing. The shrinkage of this material is similar to ABS. However the surface of 3D models from ASA has a very different character due to its high gloss. The advantage of this material is excellent resistance to weather conditions.

Usage: suitable for the prototypes, engineering tools and end products for common use, including use of printing parts for outdoor applications. The outprint is comprehensive and solid. It is suitable even for small details, the outprint is glossy.

Dataheet for this material

Doplňkové parametry

Kategorie: ASA tiskové struny 1,75mm
Hmotnost: 1.32 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Barva: šedá
Hmotnost bez obalu: 0,75 kg
Vlastnost filamentu: UV rezistentní
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Podložka: 60 - 100°C
Pracovní teplota: 250 - 255°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přední český výrobce kvalitních strun pro 3D tisk známý mj. vlastním vývojem. Cívky s materiálem sjíždějí z výrobních linek v moravském Hulíně. Se širokou nabídku materiálů a barev dobývá mnohé světové trhy. Nejnověji se tým zaměřuje na pokročilé, průmyslové materiály pod značkou Fillamentum Industrial.

fillamentum