ABS-T tisková struna bílá 2,90 mm 1 kg Filament PM

Kód: 3DMABST290PM1WE
Akce GRADE B
Neohodnoceno
Značka: Filament-PM
692 Kč
Externí sklad (do 2 dnů) (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.8.2022
Možnosti doručení
Tisková struna ABS-T, Plasty Mladeč, 2,90 mm white, 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tiskové struny české značky Filament PM, známé také jako „Plasty Mladeč“, patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Struny jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál. Filamenty jsou vyráběny v široké paletě barev.

ABS-T tisková struna bílá 2,90 mm PM je materiál určený pro 3D tisk využívající FFF/FDM technologii, který umožňuje kvalitní tisk i při náročných detailech. Použití je vhodné pro výrobu funkčních vzorků, prototypů, výrobních nástrojů, ale také pro výrobu věcí pro každodenní použití. Vhodné pro tisk na tiskárnách s vyhřívanou podložkou.

Rozdíl mezi ABS a ABS-T: ABS-T je tvrdší a pevnější s vyšší teplotou měknutí, má menší smrštění a tím pádem z něj lze tisknout objekty větší velikosti. Barvy jsou lesklé a některé transparentní. Klasické ABS je více houževnaté, vyznačuje se smrštivostí a barvy jsou matné.

Tento typ ABS se hodí na tisk i velkých objektů. Jedná se o polymer rozpustný v acetonu. Materiál je pevný a houževnatý a je zdravotně nezávadný. U barev s flitry doporučujeme trysku 0,4 mm a větší.

Vnější průměr cívky 202 mm, vnitřní otvor 50 mm, šířka 90 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 1,4 kg.

ENG 
 
Filaments from the Czech company Filament PM, also known as "Plasty Mladeč", belongs to the high-quality material and guarantee trouble-free printing. Laser measurement of the thickness of the material is used during the production, therefore a constant diameter of the material is ensured along its entire length. Package of the material is formed by a double cover and due to that it is protected from the effects of UV radiation and there is a drying bag in order to prevent the possible effect of moisture of the material. Filaments are made in a wide range of colors.
 
ABS-T filament white 2,90 mm PM is material for 3D technology FFF/FDM which allows high-quality print even in difficult details. It is suitable for usable samples, prototypes, production tools as well as for everyday usage things. It is suitable for printers with a heated bed.

 

Difference between the ABS and the ABS-T material

ABS-T is harder and stronger with a higher softening temperature, has less shrinkage and therefore larger objects can be printed with it. The colors are glossy and some transparent. Classic ABS is more tough, shrinkable and the colors are matt.

This type of ABS is suitable for printing even large objects. It is a polymer soluble in acetone. The material is strong and tough and is not harmful to health. For colors with glitter, we recommend a nozzle of 0.4 mm and larger.

Coil outer diameter 202 mm, inner hole 50 mm, width 90 mm. Spool weight including packaging 1.4 kg.

Recommendations and tips from our customer:

Printing temperature- 240 °C
Heated bed - 90 °C
Cooling - 0%
Heated bed - Ultrabase with the 3D spray
Printing speed- 40mm/s
Layer high - 0,18
 
ABS-T material was trouble-free. When you compare the final product (of ABS) to the PET-G, it is more fragile to bend and showed far less elasticity.

Doplňkové parametry

Kategorie: ABS-T
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Průměr struny: 2,85 mm – 3 mm
Barva: bílá
Hmotnost bez obalu: 1 kg
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Podložka: 90 - 110°C
Pracovní teplota: 230 -250°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení