ABS tisková struna bílá 2,90 mm 1 kg Filament PM

Kód: 3DMABS290PM1WE
Akce GRADE B
Neohodnoceno
Značka: Filament-PM
579 Kč
Na objednání z ČR
Tisková struna ABS, Plasty Mladeč, 2,90 mm white, 1 kg, RAL 9003

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tiskové struny české značky Filament PM, známé také jako „Plasty Mladeč“, patří mezi kvalitní materiály a zaručují bezproblémový tisk. Při výrobě je použito laserové měření tloušťky materiálu a tím je zabezpečen konstantní průměr struny po celé její délce. Struny jsou chráněny dvojím obalem proti působení UV záření a v každém balení je přítomen vysoušecí sáček, který zabraňuje případnému působení vlhkosti na materiál. Filamenty jsou vyráběny v široké paletě barev.

ABS tisková struna bílá 2,90 mm PM je materiál určený pro 3D tisk využívající FFF/FDM technologii, který umožňuje kvalitní tisk i při náročných detailech. Použití je vhodné pro výrobu funkčních vzorků, prototypů, výrobních nástrojů, ale také pro výrobu věcí pro každodenní použití. Vhodné pro tisk na tiskárnách s vyhřívanou podložkou.

Vnější průměr cívky 202 mm, vnitřní otvor 50 mm, šířka 90 mm. Hmotnost cívky včetně obalu 1,4 kg.

ENG 

Filaments from the czech company Filament PM, also known as "Plasty Mladeč" belongs to the high quality material and guarantee trouble-free printing. Laser measurement of the thickness of the material is used during the production, therefore a constant diameter of the material is ensured along its entire length. Package of the material is formed by a double cover and due to that it is protected from the effects of UV radiation and there is a drying bag in order to prevent the possible effect of moisture to the material. Filaments are made in a wide range of colours.

ABS filament white 2,90 mm PM is a material for 3D technology FFF/FDM which allows high quality print even in a difficult details. It is suitable for usable samples, prototypes, production tools as well as for everyday usage things. It is suitable for the printers with heated bed.

 Coil outer diameter 202 mm, inner hole 50 mm, width 90 mm. Spool weight including packaging 1.4 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: ABS 2,85 - 3 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.6 kg
Barva: bílá
Hmotnost bez obalu: 1 kg
Průměr struny: 2,85 mm – 3 mm
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Podložka: 90 - 110°C
Pracovní teplota: 220 -250°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
#