ABS filament 2,85 mm bílý Verbatim 1 kg

Kód: 3DMABS285VE1WE
Neohodnoceno
Značka: Verbatim
599 Kč
Na objednání z ČR

Verbatim tisková struna ABS, white, 2,85 mm, 1 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato 3D struna ABS VERBATIM v bílé barvě vám díky svým skvělým vlastnostem zajistí stejnoměrnost podávání, stabilní výsledky 3D tisku i následnou opracovatelnost (postprocessing).

ABS je kopolymerová směs styrenu, akrylu a butadienu. Tento materiál je velmi odolný, nárazuvzdorný. Výtisky mají lesklý vzhled a pro hladký povrch bez viditelných tiskových vrstev jej můžete chemicky leštit pomocí acetonu. K dosažení nejlepších výsledků je doporučená teplota tisku mezi 230-240°C a teplota tiskové podložky 70°C.

Každá cívka je dodávána ve vakuovém balení s vysoušecím sáčkem pro zachování svých tiskových vlastností. Po otevření doporučujeme skladovat opět v suchém prostředí.

Hmotnost cívky včetně obalu je 1,4 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: ABS 2,85 - 3 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Barva: bílá
Hmotnost: 1 kg
Tloušťka struny: 2,85 mm – 3 mm
Pracovní teplota: 230 – 240°C
Podložka: 80 – 100°C
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Tisková rychlost: 30 mm/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

vebatim

V latině slovo verbatim znamená „doslova“. Už od založení této japonské společnosti symbolizuje její název základní myšlenku spojující její produkty – poskytovat přesné, bezchybné výrobky.

Verbatim je celosvětově známou a uznávanou značkou, která se prodává ve více než 120 zemích světa. Jako součást skupiny Mitsubishi Chemical Group, jednoho z předních světových výrobců plastů, využívá společnost Verbatim rozsáhlých možností výzkumu a vývoje, které přinášejí nesčetné inovace utvářející dnešní trh v technických oborech a rozšiřují tak neustále portfolium své značky o další oblasti, jako nyní o 3D tisk.

Tiskové struny od Verbatimu vynikají svým kvalitním zpracovnám a přesností. Je tak zajištěno rovnoměrné podávání filamentu do tiskárny a Vy tak můžete tisknout bez obav z chyb. 

Výrobce Verbatim nabízí struny klasické jako PLA, ABS na kilových cívkách, ale i speciální BVOH a PRIMALLOY na cívkách o hmotnosti 500 gramů. To vše o průměrech 1,75 mm a 2,85 mm.