ABS ESD filament antistatický černý 1,75mm Smartfil 750g

Kód: 3DMABSESD175SF75NL
Neohodnoceno
Značka: Smartfil
1 575 Kč
Na objednání EU
Možnosti doručení
Smartfil tisková struna ABS ESD antistatic black=natural, 1,75mm, 0,75kg k ochraně prvků citlivých na elektrostatické výboje

Detailní informace

Detailní popis produktu

ABS ESD je speciální filament vhodný pro tisk komponent elektronických zařízení, které jsou vystaveny riziku poškození v důsledku elektrostatického výboje. Vodivé přísady brání hromadění statické elektřiny v dílu a působí jako ochranný prvek v elektronických součástkách velmi citlivých na tento typ výbojů. Díky antistatickým vlastnostem, je také omezeno přitahování prachových částic, proto je tento filament vhodný pro 3D tisk modelů, které potřebujete umístit v čistém prostředí.

Hmotnost struny: 0,75 kg
Teplota tisku: 265 °C - 285 °C
Teplota podložky: 100 °C - 110 °C 

Doplňkové parametry

Kategorie: ABS 1,75 mm
Hmotnost: 1.1 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Barva: černá
Hmotnost bez obalu: 0,75 kg
Vlastnost filamentu: antistatický
Pracovní teplota: 265-285°C
Podložka: 100-110°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SMARTFIL

Smart Materials 3D je španělský výrobce kvalitních tiskových strun disponující v nejmodernějšími výrobními technologiemi.

Společnost sídlí ve městě Alcalá la Real (Jaén) ve Španělsku, kde vyvíjí a vyrábí sadu vlastních filamentů pro 3D tiskárny pod značkou Smartfil. S rozvojem 3D tisku a jeho rozšiřováním do běžného života se koncem roku 2014 skupina místních podnikatelů rozhodla spustit ambiciózní a vzrušující projekt, nabídnout trhu vysoce kvalitní tisková vlákna za velmi příznivou cenu.

Firma má od roku 1997 rozsáhlé zkušenosti s polymery, což bezesporu představuje v oblasti výzkumu a vývoje nových a inovativních tiskových vláken výhodu oproti konkurenci. Smart Materials 3D nabízí jak na trhu již dobře známé materiály ABS a PLA v krásných netradičních barvách, tak i spoustu méně rozšířených materiálů jako Flex, Wood, HIPS, ABS H.I., PETG, Fireproof, Medical, Nylon, EP, PP a další.

K dispozici jsou struny o průměru 1,75 mm a 2,85 mm na cívkách o hmotnosti od 330 g až do 8 kg*! 

Spolupracuje s firmou Solidify 3D, s.r.o. která je výhradním distributorem  materiálu Smartfil pro Českou a Slovenskou republiku.

TABLA-COMPARATIVA-MATERIALES-02