ABS Easy filament světle zelený TR 1,75mm Fiberlogy 750g

Kód: 3DMABSE175FB75LGNT
Neohodnoceno
Značka: Fiberlogy
495 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Fiberlogy tisková struna ABS snadno tisknutelná, light green transparent, 1,75mm, 0,75kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

EASY ABS je krokem ke snadnějšímu tisku pevných a odolných prvků bez nutnosti použití specializovaných 3D tiskáren, jelikož tato tisková struna nevyžaduje uzavřenou komoru.

Charakteristickým rysem EASY ABS je možnost získání transparentních výtisků při zachování vysoké trvanlivosti, typickou pro ABS. Struna je nabízena v transparentních odstínech, které se vyznačují vysokým stupněm lesku. Po ošetření tištěného modelu parami acetonu získáme hladký a stejnoměrný povrch (u tenkostěnných prvků bude dosaženo také vysoké průhlednosti). Výsledný efekt imituje sklo, což využijete např. v baterkách a stínítkách.

Výše uvedené vizuální vlastnosti, které nabízí EASY ABS, v kombinaci s pevností typickou pro tradiční ABS, vám umožní vytvářet trvanlivé modely při zachování jejich nízké hmotnosti (hustota 1,07 g / cm3). Tento materiál se také vyznačuje dobrou chemickou odolností a odolává teplotám do cca 90 °C

Vlastnosti:

  • usnadňuje tisk
  • nevyžadují uzavřenou komoru
  • vysoká rázová pevnost
  • k dispozici v průhledné verzi
  • lze vyhladit v parách acetonu


Jak tisknout?

Následující parametry jsou pouze doporučenými nastaveními tisku pro tento materiál. Aby byla zajištěna nejlepší kvalita tisku, je nutné zvolit odpovídající nastavení pro konkrétní tiskárnu a podmínky tisku.

Hmotnost filamentu: 0,75 kg
Teplota tisku: 235-255 °C
Teplota podložky: 90-110 °C (Doporučená teplota komory: 80 °C)
Tolerance průměru: +/- 0,02 mm

Bezpečnostní list
Technický list

ENG

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ABS 1,75 mm
Hmotnost: 1.43 kg
Barva: transparentní, zelená
Hmotnost: 0,75 kg
Tloušťka struny: 1,75 mm
Pracovní teplota: 235-265°C
Podložka: 90-110°C
Tolerance/průměr: ±0,02 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Fiberlogy-logo

 

Ačkoliv samotná značka Fiberlogy vznikla pouze před pár lety, dokázala se prosadit mezi špičky celého evropského trhu. Díky svému přístupu získala firma ocenění „Nejlepší producent polských tiskových strun v roce 2016“ a „Nejlepší nová polská společnost 2016“.


Ve Fiberlogy se nebojí hledat neustále nové řešení a technologie a především věnují zvláštní pozornost kvalitě svých výrobků. Od výzkumu zkušených pracovníku z Fiberlabu přes výběr surovin a testování až po konečné výsledky. Jejich filamenty jsou vyráběny špičkovými německými stroji s použitím kvalitních surovin za přísného dodržování norem, což zajišťuje vysokou kvalitu konečného produktu.


Podařilo se tak vytvořit struny s jedinečnými vlastnostmi, nadprůměrou tolerancí průměru (+/- 0,02 mm) a oválnosti (+ 0,01 mm) vhodné pro všechny tiskárny s FDM/FFM technologií.

 
 
 
#