ABS+ filament 1,75 mm bílý Devil Design 5kg

Kód: 3DMABS175DD5WE
Neohodnoceno
Značka: Devil Design
2 310 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

Devil Design tisková struna, 1,75 mm, white 5 kg - extra velké balení XXL

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tisková struna evropského výrobce Devil Design je nabízena v široké paletě barev. Výrobce garantuje tloušťku tiskové struny +/-0,05 mm.

ABS+ filament bílý 1,75 mm je vhodný pro výrobu funkčních vzorků, výrobu nástrojů i pro výrobu věcí pro běžné použití. Není vhodný pro objekty které budou dlouhodobě vystaveny povětrnostním vlivům. Není vhodný pro mediciální aplikace. 

Tisková struna je vakuově zabalena spolu s pohlcovačem vlhkosti a umístěna v kartonové krabici. V každém balení je vložen štítek s informací o doporučeném nastavení tiskových teplot.

Tisková struna je navinuta na průmyslové černé cívce. Cívka není umístěna v krabici, ale vakuově zatavena ve fólii. Hmotnost cívky s filamentem včetně obalu je 6 kg.

Naše hodnocení: velmi kvalitní výtisky i při vyšších rychlostech tisku, krásné a jasné barvy.

Vnitřní průměr cívky: 52mm, vnější 350mm, šířka cívky 107mm.

ENG 

Filaments from the Polish company Devil Design are offered in a wide range of colors. The manufacturer guarantees a thickness of +/- 0.05 mm.

ABS+ filament 1,75 mm white in large 5 kg package is suitable for the production of functional samples, the production tools as well as things for common use. It is not suitable for outprints that will be exposed to the weather for a long time. Not suitable for medical applications.

Filament isin the bag with a moisture absorber in a cardboard box. A label with information on the recommended print temperature settings is included in each package.

Filament is in the black coil and weighs 6 kg including packaging.

Our rating: high quality outprint even with higher speed of the printing, very nice and bright colors.

Inner hole: 52mm, outer diameter 350mm, width 107mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: ABS 1,75 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Barva: bílá
Hmotnost bez obalu: 5 kg
Pracovní teplota: 230 - 240°C
Podložka: 90 - 100°C
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Logo-RGB-Red-300ppi-

Devil Design je evropský výrobce plastových strun pro 3D tisk. Společnost byla založena v roce 2012 a v roce 2014 zahájila výrobu vlastního vlákna používaného v 3D tiskárnách. 

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, díky kterým jsou struny vysoce kvalitní, bez bublin a neobsahují žádné nečistoty, které by mohly způsobovat potíže při tisku. Průměr a tvar strun je testován během výrobního postupu a díky tomu výrobce garantuje fixní průměr každé struny. Pro zachování nejvyšší kvality materiálu je každá cívka vakuově zabalena společně s vysoušecím sáčkem a vložena do kartonové krabice a doplněna o štítek popisující obsah. Výrobce též uvádí doporučené nastavení pro 3D tisk. 

Výrobce Devil Design uvádí na trh filamenty o průměru 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v široké škále barev.

Devil design