ABS+ filament 1,75 mm bílý Devil Design 330g

Kód: 3DMABS175DD33WE
Neohodnoceno
Značka: Devil Design
283,50 Kč
Na objednání EU
Možnosti doručení

Devil Design tisková struna, ABS, white, 1,75 mm, 330 gramů - malé balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tisková struna polského výrobce Devil Design v malém 330g balení je dostupná v barevné škále: námořnická modrá, jasně zelená, jasně žlutá, bílá, černá a červená (super blue, bright yellow, white, black, bright green, red).

ABS+ filament 1,75 mm bílý je vhodný pro výrobu funkčních vzorků, výrobu nástrojů i pro výrobu věcí pro běžné použití. Není vhodný pro objekty, které budou dlouhodobě vystaveny povětrnostním vlivům. Není vhodný pro mediciální aplikace. 

Tisková struna je vakuově zabalena spolu s pohlcovačem vlhkosti. V každém balení je vložen štítek s informací o doporučeném nastavení tiskových teplot.

Vnější průměr 160mm, vnitřní otvor 52mm, šířka 45mm. Hmotnost cívky včetně obalu 465g. 
Výrobce garantuje tloušťku tiskové struny +/-0,05 mm. 

Naše hodnocení: velmi kvalitní výtisky i při vyšších rychlostech tisku, krásné a jasné barvy.

ENG 

Filaments from the Polish company Devil Design in small 330 g package are offered in following colors: super blue, bright green, bright yellow, white, black and red.

ABS+ filament 1,75 mm is suitable for the production of functional samples, the production tools as well as things for common use. It is not suitable for outprints that will be exposed to the weather for a long time. Not suitable for medical applications.

Filament is vacuum-packed together with a moisture absorber in a cardboard box. A label with information on the recommended print temperature settings is included in each package.

Outer diameter of the coil 160mm, inner hole 52mm, width 45mm. Spool weight including packaging 465 g 

The manufacturer guarantees a thickness of +/- 0.05 mm.

Our rating: high quality outprint even with higher speed of the printing, very nice and bright colors.

Doplňkové parametry

Kategorie: ABS 1,75 mm
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.55 kg
Průměr struny: 1,75 mm
Barva: bílá
Hmotnost bez obalu: 0,33 kg
Pracovní teplota: 230 - 240°C
Podložka: 90 - 100°C
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Logo-RGB-Red-300ppi-

Devil Design je evropský výrobce plastových strun pro 3D tisk. Společnost byla založena v roce 2012 a v roce 2014 zahájila výrobu vlastního vlákna používaného v 3D tiskárnách. 

Devil Design využil nové pokročilé technologické procesy, díky kterým jsou struny vysoce kvalitní, bez bublin a neobsahují žádné nečistoty, které by mohly způsobovat potíže při tisku. Průměr a tvar strun je testován během výrobního postupu a díky tomu výrobce garantuje fixní průměr každé struny. Pro zachování nejvyšší kvality materiálu je každá cívka vakuově zabalena společně s vysoušecím sáčkem a vložena do kartonové krabice a doplněna o štítek popisující obsah. Výrobce též uvádí doporučené nastavení pro 3D tisk. 

Výrobce Devil Design uvádí na trh filamenty o průměru 1,75mm a materiály PET-G, ABS, PLA, TPU, HIPS, ABST v široké škále barev.

Devil design